Nice - Polska Liga Żużlowa
Krzysztof Szyszka

DMPJ: dobry występ Lamparta

We wtorkowe popołudniu na torze w Zielonej Górze rozegrano VI runda półfinałowa Dru...
Rzeszów-Gdańsk-076

We wtorkowe popołudniu na torze w Zielonej Górze rozegrano VI runda półfinałowa Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów grupy drugiej. Ponownie najlepsi okazali się młodzieżowcy Get Well Toruń. W barwach Stali Rzeszów udany występ zanotował Wiktor Lampart, który wywalczył dziesięć punktów w czterech startach.

Punktacja:

I Get Well Toruń – 25:
13. Igor Kopeć-Sobczyński – 8+1 (2*,-,3,3)
14. Daniel Kaczmarek – 9 (3,3,-,3)
15. Marcin Kościelski – 3+1 (1,-,0,2*)
26. Norbert Krakowiak – 5+1 (2,2*,1)

II-III Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – 22:
1. Sebastian Niedźwiedź – 11+1 (3,3,2*,3)
2. Arkadiusz Potoniec – 4+2 (2*,-,1*,1)
3. Alex Zgardziński – 3 (1,-,t,2)
22. Mateusz Burzyński – 4 (3,1)

II-III Cash Broker Stal Gorzów – 22:
19. Rafał Karczmarz – 8 (2,3,3,-)
20. Hubert Czerniawski – 4 (0,1,-,3)
21. Alan Szczotka – 4 (1,0,3,-)
28. Kamil Nowacki – 6+3 (2*,2*,2*)

IV Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 17:
16. Aureliusz Bieliński – 6+1 (0,3,1*,2)
17. Marcin Turowski – 7+1 (1,2,2*,2)
18. Karol Żupiński – 4 (0,2,1,1)

V GTM Start Gniezno – 14:
4. Patryk Fajfer – 8 (1,2,3,2)
5. Damian Stalkowski – 0 (w,w,-,-)
6. Tomasz Orwat (gość) – 6+1 (0,2*,3,1)

VI-VII Grupa Azoty Unia Tarnów – 13:
7. Michał Nowiński – 6 (3,1,1,1)
8. Krystian Stefanów – 0 (0,0,0,0)
9. Kacper Konieczny – 7 (3,1,3,0)

VI-VII Stal Rzeszów – 13:
10. Wiktor Lampart – 10 (2,3,2,3)
11. Mateusz Rząsa – 3+1 (1*,1,1,0)
12. Patryk Wojdyło – 0 (-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Niedźwiedź, Potoniec, Fajfer, Stalkowski (w/2min)
2. Nowiński, Lampart, Rząsa, Stefanów
3. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Turowski, Bieliński
4. Niedźwiedź, Karczmarz, Zgardziński, Czerniawski
5. Konieczny, Fajfer, Nowiński, Orwat
6. Lampart, Krakowiak, Kościelski
7. Karczmarz, Turowski, Szczotka, Żupiński
8. Burzyński, Niedźwiedź, Konieczny, Stefanów
9. Fajfer, Orwat, Rząsa
10. Kaczmarek, Krakowiak, Czerniawski, Szczotka
11. Bieliński, Turowski, Burzyński, Zgardziński (t)
12. Kopeć-Sobczyński, Fajfer, Krakowiak, Stalkowski (w/2min)
13. Konieczny, Żupiński, Bieliński, Stefanów
14. Szczotka, Nowacki, Rząsa
15. Kaczmarek, Zgardziński, Potoniec, Kościelski
16. Orwat, Bieliński, Żupiński
17. Karczmarz, Nowacki, Nowiński, Konieczny
18. Niedźwiedź, Lampart, Potoniec, Rząsa
19. Czerniawski, Nowacki, Orwat
20. Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Nowiński, Stefanów
21. Lampart, Turowski, Żupiński

Ostatnio dodane

Koniec ze staniem w kolejce

Kup bilet on-line!

Klub w social media