Nice - Polska Liga Żużlowa

Wyniki spotkań

Polonia Piła
Stal Rzeszów
47
:
43
Gospodarze
Goście
  • 9. Wadim Tarasienko
    • 1*
    • 3
    • 3
    • 1*
    • 3
    11 +2
  • 10. Tomasz Gapiński
    • 2
    • 0
    • 1
    • 2
    • 3
    8
  • 11. Adrian Cyfer
    • 2
    • 1
    • 2
    • 3
    • 1
    9
  • 12. Michał Szczepaniak
    • 1*
    • 0
    • 1*
    • 2
    4 +2
  • 13. Norbert Kościuch
    • 3
    • 3
    • 3
    • 0
    • 2*
    11 +1
  • 14. Adrian Woźniak
    • 1*
    • 0
    • 0
    1 +1
  • 15. Paweł Staniszewski
    • 2
    • 1
    • 0
    3
  • 1. Nicklas Porsing
    • 3
    • 2*
    • 1*
    • 3
    • 1*
    • 1
    11 +3
  • 2. Josh Grajczonek
    0
  • 3. Nick Morris
    • 3
    • 2
    • 2
    • 2
    • 1
    • t
    10
  • 4. Marcel Szymko
    • 0
    • 1*
    • 0
    • 0
    • -
    1 +1
  • 5. Dawid Lampart
    • 0
    • 2
    • 1*
    • 3
    • 3
    • 2
    11 +1
  • 6. Wiktor Lampart
    • 3
    • 3
    • 2
    • 2
    • 0
    10
  • 7. Mateusz Rząsa
    • 0
    • d
    • 0
    • 0
    0
Polonia Bydgoszcz
Grupa Azoty Unia Tarnów
40
:
50
Gospodarze
Goście
  • 9. Wiktor Kułakow
    • 2
    • 2
    • 3
    • 1*
    • 2
    10 +1
  • 10. Mikołaj Curyło
    • d
    • 0
    • 1
    • 0
    1
  • 11. Marcin Jędrzejewski
    • 1*
    • 3
    • 1*
    • 3
    • 1*
    9 +3
  • 12. Damian Adamczak
    • 2
    • 0
    • 2
    • 2
    • 0
    6
  • 13. Oskar Ajtner-Gollob
    • 3
    • 2
    • 2
    • 1
    • 3
    11
  • 14. Tomasz Orwat
    • 1
    • 1
    • 0
    2
  • 15. Mateusz Jagła
    • 0
    • 1
    • 0
    1
  • 1. Peter Ljung
    • 1
    • 2
    • 3
    • -
    • 2
    8
  • 2. Jakub Jamróg
    • 3
    • 1*
    • -
    • 3
    • 1*
    8 +2
  • 3. Artur Mroczka
    • 3
    • 3
    • 2
    • 2*
    • -
    10 +1
  • 4. Kacper Konieczny
    • 0
    • d
    • 0
    • 0
    0
  • 5. Kenneth Bjerre
    • 2
    • 3
    • 3
    • 3
    • -
    11
  • 6. Patryk Rolnicki
    • 3
    • 1
    • 1
    • 2
    • 3
    10
  • 7. Michał Nowiński
    • 2*
    • 0
    • 0
    • 1*
    • 0
    3 +2
Lokomotiv Daugavpils
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
50
:
28
Gospodarze
Goście
  • 9. Maksim Bogdanow
    • 2
    • 3
    • 3
    • 3
    11
  • 10. Artiom Trofimow
    • 0
    • 1
    • 0
    • -
    1
  • 11. Kjastas Puodżuks
    • 2
    • 3
    • 3
    • 2
    10
  • 12. Oleg Michaiłow
    • 1*
    • 2*
    • 1
    • 2*
    6 +3
  • 13. Timo Lahti
    • 1
    • 2
    • 2*
    • 3
    8 +1
  • 14. Davis Kurmis
    • 2*
    • d
    • 1*
    3 +2
  • 15. Jewgienij Kostygow
    • 3
    • 3
    • 3
    • 2*
    11 +1
  • 1. Oskar Fajfer
    • 3
    • t
    • 0
    • 3
    6
  • 2. Hubert Łęgowik
    • 1
    • 1
    • 1
    • -
    3
  • 3. Renat Gafurow
    • 0
    • 1
    • 1*
    • 0
    2 +1
  • 4. Anders Thomsen
    • 3
    • 3
    • 2
    • 1
    • d
    9
  • 5. Troy Batchelor
    • 2
    • 2
    • 2
    • 1
    7
  • 6. Marcin Turowski
    • 0
    • d
    • 0
    • 0
    0
  • 7. Aureliusz Bieliński
    • 1
    • 0
    • 0
    1
Arge Speedway Wanda Kraków
Orzeł Łódź
48
:
42
Gospodarze
Goście
  • 9. Patrick Hougaard
    • 2*
    • 2
    • 0
    • d
    4 +1
  • 10. Rasmus Jensen
    • 3
    • 1*
    • 3
    • 1
    • 2
    10 +1
  • 11. Ernest Koza
    • 2*
    • 3
    • 3
    • 3
    • 2*
    13 +2
  • 12. Claus Vissing
    • 3
    • w
    • 1
    • 1
    • 0
    5
  • 13. Mateusz Szczepaniak
    • 2
    • 2
    • 3
    • 3
    • 3
    13
  • 14. Kamil Kiełbasa
    • 2
    • w
    • 0
    2
  • 15. Piotr Pióro
    • 0
    • w
    • 1
    1
  • 1. Robert Miśkowiak
    • 0
    • 2
    • 2
    • 2
    • 2*
    • 0
    8 +1
  • 2. Edward Mazur
    • 1
    • 1
    • 0
    • -
    • 1
    3
  • 3. Aleksandr Łoktajew
    • 1
    • 1
    • 1*
    • -
    • 3
    6 +1
  • 4. Rohan Tungate
    • 0
    • 3
    • 2
    • 0
    • -
    5
  • 5. Hans Andersen
    • 1
    • 3
    • 2
    • 2
    • 3
    • 1
    12
  • 6. Michał Piosicki
    • 3
    • 0
    • 1*
    4 +1
  • 7. Jakub Miśkowiak
    • 1
    • 3
    • 0
    4
Grupa Azoty Unia Tarnów
Arge Speedway Wanda Kraków
61
:
29
Gospodarze
Goście
  • 9. Peter Ljung
    • 2*
    • 1
    • 1
    • 2*
    • 2*
    8 +3
  • 10. Jakub Jamróg
    • 3
    • 3
    • 3
    • 2*
    • 2*
    13 +2
  • 11. Artur Czaja
    • 0
    • w
    • 1
    • 3
    4
  • 12. Artur Mroczka
    • 3
    • 3
    • 3
    • 3
    • 3
    15
  • 13. Kenneth Bjerre
    • 3
    • 2
    • 3
    • 3
    • 3
    14
  • 14. Michał Nowiński
    • 2*
    • 0
    • 1
    3 +1
  • 15. Patryk Rolnicki
    • 3
    • 1
    • u
    4
  • 1. Rasmus Jensen
    • 1
    • 1
    • 2
    • 1
    • 2
    • 1
    8
  • 2. Eryk Borczuch
    • 0
    • -
    • -
    • -
    0
  • 3. Ernest Koza
    • 1*
    • 3
    • 1
    • 2
    • 0
    • 0
    7 +1
  • 4. Claus Vissing
    • 2
    • 2
    • 1
    • 0
    • 1
    • 0
    6
  • 5. Mateusz Szczepaniak
    • 2
    • 2
    • 2
    • u
    • 1
    7
  • 6. Piotr Pióro
    • 0
    • 0
    • 0
    0
  • 7. Kamil Kiełbasa
    • 1
    • 0
    • d
    1
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Polonia Bydgoszcz
57
:
32
Gospodarze
Goście
  • 9. Kacper Gomólski
    • 2*
    • 1*
    • 3
    • 2*
    • -
    8 +3
  • 10. Hubert Łęgowik
    • 3
    • 2
    • 2*
    • 2*
    • 1
    10 +2
  • 11. Renat Gafurow
    • 2*
    • -
    • -
    • -
    2 +1
  • 12. Anders Thomsen
    • 3
    • 2
    • 3
    • 3
    • 3
    14
  • 13. Troy Batchelor
    • 3
    • 3
    • 2
    • 3
    • w
    11
  • 14. Marcin Turowski
    • 3
    • 0
    • 2*
    • 3
    • 0
    8 +1
  • 15. Aureliusz Bieliński
    • 2*
    • 1
    • 0
    • 1
    • w
    4 +1
  • 1. Oskar Ajtner-Gollob
    • 0
    • 1
    • 3
    • 2
    • 2
    8
  • 2. Marcin Jędrzejewski
    • 1
    • 3
    • t
    • 1
    • 3
    8
  • 3. Damian Adamczak
    • w
    • w
    • 1
    • 0
    • 2*
    3 +1
  • 4. Mikołaj Curyło
    • 1
    • 1
    • w
    • -
    2
  • 5. Wiktor Kułakow
    • 2
    • 3
    • 2
    • 1
    • w
    8
  • 6. Tomasz Orwat
    • d
    • 0
    • 1
    • 1
    2
  • 7. Mateusz Jagła
    • 1
    • 0
    • 0
    • 0
    1
Stal Rzeszów
Lokomotiv Daugavpils
52
:
37
Gospodarze
Goście
  • 9. Josh Grajczonek
    • 2
    • 2
    • 3
    • 3
    • 3
    13
  • 10. Patryk Wojdyło
    • d
    • 1*
    • w
    • -
    • -
    1 +1
  • 11. Nick Morris
    • 2
    • 3
    • 3
    • 2
    • 3
    13
  • 12. Nicklas Porsing
    • 1
    • 1
    • 1
    • w
    3
  • 13. Dawid Lampart
    • 2*
    • 3
    • 3
    • 3
    • 2*
    13 +2
  • 14. Mateusz Rząsa
    • 0
    • 0
    • 1*
    1 +1
  • 15. Wiktor Lampart
    • 1
    • 3
    • 2
    • u
    • 2*
    8 +1
  • 1. Kjastas Puodżuks
    • 3
    • 2
    • w
    • 3
    • 1
    9
  • 2. Daniił Kołodinski
    • 1
    • u
    • w
    • -
    1
  • 3. Jewgienij Kostygow
    • 3
    • 2
    • 2
    • 2
    • 0
    9
  • 4. Oleg Michaiłow
    • d
    • 1*
    • 1
    • 1
    • -
    3 +1
  • 5. Timo Lahti
    • 0
    • 3
    • 2
    • 2
    • -
    7
  • 6. Artiom Trofimow
    • 3
    • 0
    • 0
    • 0
    3
  • 7. Davis Kurmis
    • 2*
    • 1
    • 0
    • 1
    • 1
    5 +1
Orzeł Łódź
Euro Finannce Polonia Piła
57
:
33
Gospodarze
Goście
  • 9. Hans Andersen
    • 2
    • 3
    • 3
    • 2*
    • 2*
    12 +2
  • 10. Edward Mazur
    • 1*
    • 2*
    • 2*
    • 2*
    • 2
    9 +4
  • 11. Robert Miśkowiak
    • 3
    • 0
    • 1*
    • 2
    6 +1
  • 12. Aleksandr Łoktajew
    • 2*
    • 2
    • 2
    • 3
    • 0
    9 +1
  • 13. Rohan Tungate
    • 2
    • 1*
    • 3
    • 3
    • 3
    12 +1
  • 14. Michał Piosicki
    • 3
    • 2
    • 1*
    6 +1
  • 15. Arkadiusz Potoniec
    • 2*
    • 1
    • 0
    3 +1
  • 1. Tomasz Gapiński
    • 3
    • 1
    • 1*
    • 3
    • 1
    9 +1
  • 2. Wadim Tarasienko
    • 0
    • 3
    • 2
    • t
    • 0
    • 3
    8
  • 3. Michał Szczepaniak
    • 0
    • 3
    • 1
    • 1
    • 1
    6
  • 4. Adrian Cyfer
    • 1
    • 0
    • -
    • 1
    2
  • 5. Norbert Kościuch
    • 3
    • 1
    • 3
    • w
    • 0
    7
  • 6. Adrian Woźniak
    • 0
    • 0
    • 0
    0
  • 7. Paweł Staniszewski
    • 1
    • w
    • 0
    • 0
    1
Stal Rzeszów
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
42
:
47
Gospodarze
Goście

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /_template/_t_scores.php on line 126

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /_template/_t_scores.php on line 158
Orzeł Łódź
Grupa Azoty Unia Tarnów
42
:
47
Gospodarze
Goście
  • 9. Hans Andersen
    • 3
    • 1*
    • 1
    • 2
    • 2
    9 +1
  • 10. Robert Miśkowiak
    • 0
    • 2
    • 3
    • 1
    • 2
    8
  • 11. Edward Mazur
    • 3
    • d
    • 2
    • 1
    • d
    6
  • 12. Gleb Czugunow
    • 2*
    • 1
    • 1*
    • 1
    5 +2
  • 13. Rohan Tungate
    • 2
    • 3
    • 3
    • 3
    • 1*
    12 +1
  • 14. Michał Piosicki
    • 1
    • 0
    • u
    1
  • 15. Arkadiusz Potoniec
    • 0
    • d
    • 1
    1
  • 1. Peter Ljung
    • 2
    • 2*
    • d
    • 2*
    • 3
    9 +2
  • 2. Jakub Jamróg
    • 1*
    • 3
    • 2
    • 2
    • 0
    8 +1
  • 3. Artur Czaja
    • 0
    • 1*
    • 0
    • 0
    1 +1
  • 4. Artur Mroczka
    • 1
    • 2
    • 2
    • 3
    • w
    8
  • 5. Kenneth Bjerre
    • 3
    • 3
    • 3
    • w
    • 3
    12
  • 6. Patryk Rolnicki
    • 3
    • 0
    • 3
    6
  • 7. Michał Nowiński
    • 2*
    • 1
    • 0
    3 +1
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Euro Finannce Polonia Piła
49
:
41
Gospodarze
Goście
  • 9. Kacper Gomólski
    • 1*
    • 2
    • 3
    • 2*
    • 2
    10 +2
  • 10. Oskar Fajfer
    • 2
    • 1*
    • 0
    • 2*
    5 +2
  • 11. Renat Gafurow
    • 3
    • 2
    • 1
    • 3
    • w
    9
  • 12. Anders Thomsen
    • 2*
    • 1*
    • 3
    • 3
    • 1
    10 +2
  • 13. Troy Batchelor
    • 2
    • 3
    • 1
    • 3
    • -
    9
  • 14. Aureliusz Bieliński
    • 2*
    • 0
    • 0
    2 +1
  • 15. Marcin Turowski
    • 3
    • 1*
    • 0
    • 0
    4 +1
  • 1. Tomasz Gapiński
    • 0
    • 0
    • -
    • 2
    • 3
    5
  • 2. Wadim Tarasienko
    • 3
    • 3
    • 3
    • 1
    • 3
    13
  • 3. Michał Szczepaniak
    • 0
    • 1*
    • 1*
    • -
    • 1
    3 +2
  • 4. Adrian Cyfer
    • 1
    • 2
    • 2
    • 0
    • 0
    5
  • 5. Norbert Kościuch
    • 3
    • 3
    • 2*
    • 2
    • 1
    • 2*
    13 +2
  • 6. Adrian Woźniak
    • 1
    • 0
    • 1*
    2 +1
  • 7. Kacper Grzegorczyk
    • 0
    • 0
    • 0
    0
Lokomotiv Daugavpils
Grupa Azoty Unia Tarnów
39
:
51
Gospodarze
Goście
  • 9. Maksim Bogdanow
    • 3
    • 3
    • 3
    • 3
    • 3
    15
  • 10. Artiom Trofimow
    • 0
    • 0
    • 0
    • 0
    0
  • 11. Kjastas Puodżuks
    • 1
    • 0
    • 2
    • 2
    5
  • 12. Oleg Michaiłow
    • 0
    • 1
    • d
    • 0
    • 3
    4
  • 13. Timo Lahti
    • 2
    • 1
    • 2
    • 3
    • 1
    9
  • 14. Davis Kurmis
    • 1
    • 0
    • 0
    1
  • 15. Jewgienij Kostygow
    • 3
    • 1*
    • 0
    • 1
    5 +1
  • 1. Peter Ljung
    • 1*
    • 3
    • 1
    • 3
    • -
    8 +1
  • 2. Jakub Jamróg
    • 2
    • 2*
    • 3
    • 2
    • 0
    9 +1
  • 3. Artur Czaja
    • 3
    • 3
    • 1*
    • 1*
    • -
    8 +2
  • 4. Artur Mroczka
    • 2*
    • 2*
    • 2
    • 1*
    7 +3
  • 5. Kenneth Bjerre
    • 3
    • 2
    • 3
    • 2
    • 2
    12
  • 6. Patryk Rolnicki
    • 2
    • 1*
    • 1
    • 2
    6 +1
  • 7. Michał Nowiński
    • 0
    • 0
    • 1
    • 0
    1
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Orzeł Łódź
45
:
45
Gospodarze
Goście
  • 9. Kacper Gomólski
    • 3
    • 3
    • 1*
    • 1
    • 3
    11 +1
  • 10. Oskar Fajfer
    • 0
    • 1
    • 2
    • 0
    • -
    3
  • 11. Troy Batchelor
    • 3
    • 2*
    • 2
    • 3
    • 2
    12 +1
  • 12. Hubert Łęgowik
    • 0
    • 3
    • 1
    • 0
    4
  • 13. Anders Thomsen
    • 3
    • 1
    • 2
    • 3
    • 0
    9
  • 14. Marcin Turowski
    • u
    • 0
    • 1
    1
  • 15. Dominik Kossakowski
    • 3
    • 2*
    • 0
    • w
    5 +1
  • 1. Robert Miśkowiak
    • 2
    • 0
    • -
    • 0
    2
  • 2. Gleb Czugunow
    • 1*
    • 1
    • 3
    • 2
    • 2
    9 +1
  • 3. Edward Mazur
    • 1*
    • 3
    • 1
    • 0
    • 1*
    • 1
    7 +2
  • 4. Rohan Tungate
    • 2
    • 2*
    • 3
    • 3
    • 1
    11 +1
  • 5. Hans Andersen
    • 1
    • 2
    • 3
    • 2*
    • 3
    11 +1
  • 6. Arkadiusz Potoniec
    • 2
    • 0
    • 2
    4
  • 7. Michał Piosicki
    • 1
    • 0
    • t
    1
Arge Speedway Wanda Kraków
Stal Rzeszów
52
:
38
Gospodarze
Goście
  • 9. Rasmus Jensen
    • 2
    • 3
    • 2
    • 1*
    • 2
    10 +1
  • 10. Nikolaj Busk Jakobsen
    • 1
    • 0
    • 0
    • 1
    2
  • 11. Ernest Koza
    • 2*
    • 3
    • 3
    • 3
    • 3
    14 +1
  • 12. Claus Vissing
    • 3
    • 2*
    • 2*
    • 2
    • 0
    9 +2
  • 13. Mateusz Szczepaniak
    • 3
    • 3
    • 2
    • 3
    • d
    11
  • 14. Szymon Szlauderbach
    • 3
    • 0
    • d
    3
  • 15. Piotr Pióro
    • 2*
    • 0
    • 1
    3 +1
  • 1. Josh Grajczonek
    • 3
    • 0
    • 3
    • 2
    • 1
    • 1
    10
  • 2. Marcel Szymko
    • d
    • 1
    • -
    • -
    1
  • 3. Erik Riss
    • 0
    • 2
    • 1
    • 2
    • 3
    8
  • 4. Jake Allen
    • 1
    • 1*
    • 3
    • 0
    • 0
    • -
    5 +1
  • 5. Dawid Lampart
    • 2
    • 1*
    • w
    • 1
    • 3
    • 2
    9 +1
  • 6. Wiktor Lampart
    • 0
    • 2
    • 1
    3
  • 7. Patryk Wojdyło
    • 1
    • 1*
    • 0
    2 +1
Polonia Bydgoszcz
Euro Finannce Polonia Piła
37
:
53
Gospodarze
Goście
  • 9. Oskar Ajtner-Gollob
    • 3
    • 3
    • d
    • d
    • 0
    • 3
    9
  • 10. Marcin Jędrzejewski
    • 0
    • 1
    • 1
    • 2
    4
  • 11. Andriej Kudriaszow
    • 2
    • 1
    • 2
    • 1*
    • 3
    9 +1
  • 12. Damian Adamczak
    • 1*
    • 3
    • 1*
    • 1
    • w
    6 +2
  • 13. Wiktor Kułakow
    • 2
    • 1
    • 1
    • -
    • 2*
    6 +1
  • 14. Tomasz Orwat
    • 1
    • d
    • 0
    • 2
    3
  • 15. Patryk Sitarek
    • 0
    • 0
    • -
    0
  • 1. Tomasz Gapiński
    • 2
    • 0
    • 2*
    • 3
    • -
    7 +1
  • 2. Wadim Tarasienko
    • 1*
    • 2
    • 3
    • 3
    9 +1
  • 3. Michał Szczepaniak
    • 3
    • 3
    • 2*
    • 1
    • 1
    10 +1
  • 4. Adrian Cyfer
    • 0
    • 2*
    • 3
    • 2*
    • -
    7 +2
  • 5. Norbert Kościuch
    • 3
    • 2
    • 3
    • 3
    • 2
    13
  • 6. Adrian Woźniak
    • 3
    • 0
    • 0
    • 1
    4
  • 7. Kacper Grzegorczyk
    • 2*
    • 1
    • 0
    • 0
    3 +1
Stal Rzeszów
Polonia Bydgoszcz
52
:
38
Gospodarze
Goście
  • 9. Josh Grajczonek
    • 3
    • 2
    • 2
    • 1*
    • 3
    11 +1
  • 10. Marcel Szymko
    • 0
    • 1
    • 0
    • -
    1
  • 11. Erik Riss
    • d
    • 2
    • 3
    • 2
    • 0
    7
  • 12. Jake Allen
    • 3
    • 1*
    • 2*
    • 2
    • 3
    11 +2
  • 13. Dawid Lampart
    • 2*
    • 2
    • 3
    • 3
    • 1
    11 +1
  • 14. Patryk Wojdyło
    • 2*
    • 0
    • 1
    3 +1
  • 15. Wiktor Lampart
    • 3
    • 3
    • 1
    • 1
    8
  • 1. Wiktor Kułakow
    • 2
    • 3
    • 3
    • 0
    • 3
    • 2
    13
  • 2. Marcin Jędrzejewski
    • 1*
    • 0
    • 2
    • 0
    • 2
    5 +1
  • 3. Oskar Ajtner-Gollob
    • 2
    • 1
    • 1
    • 2
    • 0
    • 1*
    7 +1
  • 4. Andriej Kudriaszow
    • 1
    • 3
    • 3
    • 1
    • 3
    • 0
    11
  • 5. Damian Adamczak
    • 1
    • -
    • -
    • -
    1
  • 6. Tomasz Orwat
    • 1
    • u
    • 0
    • w
    1
  • 7. Mateusz Jagła
    • u
    • w
    • -
    0
Orzeł Łódź
Lokomotiv Daugavpils
45
:
45
Gospodarze
Goście
  • 9. Hans Andersen
    • 2*
    • 1*
    • 1*
    • 3
    • 1
    8 +3
  • 10. Aleksandr Łoktajew
    • 3
    • 2
    • 2
    • 3
    • w
    10
  • 11. Edward Mazur
    • 2
    • 2
    • 3
    • 3
    • 2
    12
  • 12. Rohan Tungate
    • w
    • 1*
    • 0
    • 2*
    • 3
    6 +2
  • 13. Robert Miśkowiak
    • 1
    • 2
    • 2
    • 1
    6
  • 14. Michał Piosicki
    • 1
    • 1*
    • 0
    2 +1
  • 15. Arkadiusz Potoniec
    • 0
    • 0
    • 1
    1
  • 1. Maksim Bogdanow
    • 1
    • 3
    • 3
    • 2
    • 3
    12
  • 2. Oleg Michaiłow
    • 0
    • 0
    • -
    • 0
    0
  • 3. Kjastas Puodżuks
    • 3
    • 3
    • 3
    • 2
    • 1
    12
  • 4. Artiom Trofimow
    • 1
    • 0
    • 0
    • -
    • -
    1
  • 5. Timo Lahti
    • 3
    • 3
    • 2
    • d
    • 2
    10
  • 6. Davis Kurmis
    • 3
    • 0
    • 1*
    • 0
    4 +1
  • 7. Jewgienij Kostygow
    • 2*
    • 2*
    • w
    • 1*
    • 1
    6 +3
Grupa Azoty Unia Tarnów
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
53
:
37
Gospodarze
Goście
  • 9. Peter Ljung
    • 1*
    • 3
    • 1
    • 3
    • 0
    8 +1
  • 10. Jakub Jamróg
    • 2
    • 1
    • 3
    • 2
    • 2*
    10 +1
  • 11. Artur Czaja
    • 3
    • 1
    • 3
    • 2
    • 2
    11
  • 12. Artur Mroczka
    • 2*
    • 3
    • w
    • 2*
    • 3
    10 +2
  • 13. Kenneth Bjerre
    • 3
    • 3
    • t
    • d
    6
  • 14. Michał Nowiński
    • 2*
    • 0
    • 0
    • 0
    2 +1
  • 15. Patryk Rolnicki
    • 3
    • 2*
    • 1
    6 +1
  • 1. Oskar Fajfer
    • 0
    • 0
    • 2*
    • 3
    • 1
    6 +1
  • 2. Anders Thomsen
    • 3
    • 2
    • 3
    • 3
    • 1
    • 3
    15
  • 3. Kacper Gomólski
    • 1
    • 2
    • 2
    • 1
    • 1
    7
  • 4. Renat Gafurow
    • w
    • 1*
    • 0
    • -
    1 +1
  • 5. Troy Batchelor
    • 1
    • 2
    • 2
    • 0
    • d
    5
  • 6. Dominik Kossakowski
    • 1
    • 0
    • 1
    • 1
    3
  • 7. Marcin Turowski
    • w
    • 0
    • -
    0
Euro Finannce Polonia Piła
Arge Speedway Wanda Kraków
46
:
43
Gospodarze
Goście
  • 9. Tomasz Gapiński
    • w
    • 2
    • 1
    • w
    • 2*
    5 +1
  • 10. Brady Kurtz
    • w
    • -
    • -
    • -
    0
  • 11. Michał Szczepaniak
    • 3
    • 3
    • 3
    • 3
    • 2
    14
  • 12. Adrian Cyfer
    • 2*
    • 2*
    • 1
    • 3
    • 3
    11 +2
  • 13. Norbert Kościuch
    • 2
    • 3
    • 3
    • 3
    • 1*
    12 +1
  • 14. Kacper Grzegorczyk
    • 3
    • 1
    • 0
    • 0
    • 0
    4
  • 15. Adrian Woźniak
    • 0
    • 0
    • 0
    • 0
    0
  • 1. Rasmus Jensen
    • 2
    • 1
    • 1*
    • 2
    • 0
    6 +1
  • 2. Claus Vissing
    • 3
    • 0
    • 2
    • 1*
    6 +1
  • 3. Ernest Koza
    • 0
    • 0
    • 3
    • 2
    • 1
    6
  • 4. Nikolaj Busk Jakobsen
    • 1
    • 2
    • 2*
    • 1
    • 0
    6 +1
  • 5. Mateusz Szczepaniak
    • 3
    • 3
    • 2
    • 2
    • 3
    13
  • 6. Piotr Pióro
    • 2
    • 1
    • 1*
    4 +1
  • 7. Szymon Szlauderbach
    • 1*
    • 1
    • 0
    2 +1
Arge Speedway Wanda Kraków
Polonia Piła
38
:
51
Gospodarze
Goście
  • 9. Rasmus Jensen
    • 1*
    • 2
    • 1
    • 1
    • 3
    8 +1
  • 10. Nikolaj Busk Jakobsen
    • 2
    • 1*
    • 3
    • 0
    • 0
    6 +1
  • 11. Ernest Koza
    • 0
    • 0
    • 2
    • 2
    4
  • 12. Claus Vissing
    • 3
    • 2
    • 1*
    • 0
    • -
    6 +1
  • 13. Mateusz Szczepaniak
    • 3
    • 1
    • 1
    • 3
    • 2*
    • 3
    13 +1
  • 14. Szymon Szlauderbach
    • u
    • 0
    • w
    0
  • 15. Piotr Pióro
    • d
    • 1
    • 0
    1
  • 1. Tomasz Gapiński
    • 0
    • 3
    • 3
    • 3
    • 1
    10
  • 2. Wadim Tarasienko
    • 3
    • 1
    • 2*
    • 2
    • 0
    8 +1
  • 3. Adrian Cyfer
    • 1*
    • 2*
    • 0
    • 1*
    4 +3
  • 4. Michał Szczepaniak
    • 2
    • 3
    • 2
    • 2*
    • 1*
    10 +2
  • 5. Norbert Kościuch
    • 2
    • 3
    • 3
    • 3
    • 2
    13
  • 6. Adrian Woźniak
    • 2
    • 0
    • 1
    3
  • 7. Kacper Grzegorczyk
    • 3
    • 0
    • 0
    3
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Grupa Azoty Unia Tarnów
32
:
28
Gospodarze
Goście
  • 9. Oskar Fajfer
    • d
    • 3
    • 0
    3
  • 10. Anders Thomsen
    • 2
    • 2*
    • 2
    6 +1
  • 11. Kacper Gomólski
    • 3
    • 3
    • 3
    9
  • 12. Renat Gafurow
    • 2*
    • 0
    • u/-
    2 +1
  • 13. Troy Batchelor
    • 2
    • 3
    • 3
    8
  • 14. Aureliusz Bieliński
    • 0
    • 0
    0
  • 15. Dominik Kossakowski
    • 3
    • 1
    • 0
    4
  • 1. Jakub Jamróg
    • 3
    • 2
    • 2
    7
  • 2. Mikkel Michelsen
    • 1
    • 1*
    • 1*
    3 +2
  • 3. Artur Czaja
    • 0
    • 1*
    • 1
    2 +1
  • 4. Artur Mroczka
    • 1
    • 2
    • 3
    6
  • 5. Kenneth Bjerre
    • 3
    • d
    • 2
    5
  • 6. Patryk Rolnicki
    • 2
    • 1
    3
  • 7. Michał Nowiński
    • 1*
    • d
    • 1
    2 +1
Grupa Azoty Unia Tarnów
Lokomotiv Daugavpils
61
:
29
Gospodarze
Goście
  • 9. Mikkel Michelsen
    • 3
    • 3
    • 3
    • 3
    • 3
    15
  • 10. Peter Ljung
    • 1
    • 2*
    • 2*
    • 3
    • 3
    11 +2
  • 11. Artur Czaja
    • 3
    • 1*
    • 3
    • 3
    • 1
    11 +1
  • 12. Jakub Jamróg
    • 1
    • 2
    • 2*
    • 2*
    7 +2
  • 13. Kenneth Bjerre
    • 3
    • 3
    • 3
    • 2*
    • 1
    12 +1
  • 14. Michał Nowiński
    • 0
    • 0
    • 0
    0
  • 15. Patryk Rolnicki
    • 3
    • 2*
    • 0
    5 +1
  • 1. Maksim Bogdanow
    • 2
    • 3
    • 2
    • d
    • 2
    • 2
    11
  • 2. Siergiej Łogaczow
    • 0
    • 0
    • 1*
    • -
    • -
    1 +1
  • 3. Kjastas Puodżuks
    • 0
    • 1*
    • 0
    • 1
    • -
    2 +1
  • 4. Tomas H. Jonasson
    • 2
    • 2
    • 1
    • 1
    • 0
    6
  • 5. Timo Lahti
    • 1
    • 1
    • 1
    • 0
    3
  • 6. Davis Kurmis
    • 1*
    • 0
    • 1*
    • 0
    2 +2
  • 7. Jewgienij Kostygow
    • 2
    • 0
    • 0
    • 2
    4
Grupa Azoty Unia Tarnów
Orzeł Łódź
48
:
41
Gospodarze
Goście
  • 9. Mikkel Michelsen
    • 1
    • w
    • w
    • 2*
    • 1*
    4 +2
  • 10. Peter Ljung
    • 3
    • w
    • 1
    • -
    4
  • 11. Artur Czaja
    • 0
    • d
    • 3
    • 2*
    • 3
    • 2*
    10 +2
  • 12. Artur Mroczka
    • 2
    • 2
    • 1
    • 3
    • 2
    10
  • 13. Kenneth Bjerre
    • 3
    • 2
    • 2
    • 3
    • 3
    13
  • 14. Michał Nowiński
    • 1
    • 0
    • 1
    2
  • 15. Patryk Rolnicki
    • 3
    • 2*
    • 0
    5 +1
  • 1. Robert Miśkowiak
    • 2
    • 1
    • 3
    • 2
    • 1
    9
  • 2. Aleksandr Łoktajew
    • 0
    • 3
    • 1
    • 0
    4
  • 3. Edward Mazur
    • 1
    • 1
    • 3
    • 1
    • 0
    6
  • 4. Rohan Tungate
    • 3
    • 3
    • 2*
    • 0
    • d
    8 +1
  • 5. Hans Andersen
    • 1
    • 3
    • 2
    • 1
    • 3
    10
  • 6. Michał Piosicki
    • 0
    • 2
    • 0
    2
  • 7. Arkadiusz Potoniec
    • 2
    • 0
    • 0
    2
Arge Speedway Wanda Kraków
Polonia Bydgoszcz
51
:
39
Gospodarze
Goście
  • 9. Rasmus Jensen
    • 1*
    • 3
    • 3
    • 2
    • -
    9 +1
  • 10. Nikolaj Busk Jakobsen
    • 2
    • 2*
    • 1
    • 0
    5 +1
  • 11. Ernest Koza
    • 2
    • 1
    • 2*
    • 3
    • 3
    11 +1
  • 12. Claus Vissing
    • 1*
    • 3
    • 3
    • 1*
    • 1
    9 +2
  • 13. Mateusz Szczepaniak
    • 3
    • 3
    • 2
    • 3
    • -
    11
  • 14. Szymon Szlauderbach
    • 2
    • 1
    • 1
    • 0
    4
  • 15. Piotr Pióro
    • w
    • 1
    • 0
    • 1
    2
  • 1. Andriej Kudriaszow
    • 3
    • 0
    • 3
    • 2
    • 2
    • 3
    13
  • 2. Wiktor Kułakow
    • 0
    • 2
    • 1
    • 2
    • 2
    7
  • 3. Oskar Ajtner-Gollob
    • 3
    • 2
    • 0
    • 1*
    • 0
    6 +1
  • 4. Damian Adamczak
    • 0
    • t
    • -
    • 0
    0
  • 5. Marcin Jędrzejewski
    • 2
    • 1
    • 1
    • 3
    • 2*
    9 +1
  • 6. Tomasz Orwat
    • 3
    • 0
    • 0
    • 0
    3
  • 7. Patryk Sitarek
    • 1
    • 0
    • 0
    1
Koniec ze staniem w kolejce

Kup bilet on-line!

Klub w social media